Ücretsiz Firma Ekle
Tuba Akay
(900) 910 10-33
DİYARBAKIR
Merkez / Diyarbakır
Merkez / Batman
Merkez / Mardin

Firma Tasarımı

 

HAKKIMIZDA

  Reklam Sektöründe farklı firmalarda çalışan ama sürekli birbiriyle iletişim içerisinde olan 5 arkadaştık.
  Hepimiz de sorumlulukları olan yöneticilerdik ve geniş uzmanlık alanlarımız vardı. 2005 yılında bir araya gelip Türkiye nin tüm illerini kapsayan Esnaf portresini oluşturmaya karar verdik.
  Bunu da önümüzdeki yüzyılın teknoloji harikası olan internet üzerinden yapmaya başladık.


  Her ile girdiğimizde ciddi eleştiriler aldığımız gibi çok sempati ve takdirle de karşılandık. Anladık ki hizmette sınır yoktu. Daha alacağımız çok yolvardı. Ülkemizde ihtiyaç duyulan E-Ticaret Sistemine paralel olarak tüm illerimize ait sektörel rehber çalışmalarımızın yarattığı güncel bilgi ve deneyim havuzunu Türkiye nin Ticari Portalına taşımaya karar verdik. Bu noktadan yola çıkarak 2007 yılının ortalarında ulusal ve yerel reklamlar aracılığıyla Ticari Portalımızı toplumla buluşturmayı ve bütünleştirmeyi amaçlıyoruz.

  Hedefimiz dünyanın heryerinden bireysel veya kurumsal arz ve taleplere cevap oluşturacak sınırsız olanakların yeraldığı bir Ticaret Merkezi ile herkesin ihtiyaçlarına karşılık oluşturmak, Türkiye nin Ticari Arama Motoru olan www.rehberalem.com sitesini, sürekli yenilenen içeriğiyle sizlerle de buluşturmaktır..

  Siz de rehberalem.com ailesinin içerisinde yerinizi alın... Binlerce firmanın yeraldığı www.rehberalem.com sitesinde kapılarınızı dünyaya açın.